Reklama

Ładowanie...

Marketing

Marketing

15.02.2004
Czyta się kilka minut
Jadąc codziennie tramwajem, mijam budynek Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia, przed którym dumnie powiewa transparent z napisem “Giedroyc ma magistra". “Bezwstyd" (tytuł, którego Andrzej Dobosz nie użył) czy może wulgarny marketing?
M

MARTA NADZIEJA (Warszawa)

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]