Reklama

Literackie zdjęcie z wakacji

02.07.2012
Czyta się kilka minut
Wybierasz sie w podróz? Nie zapomnij aparatu!
Wisławę Szymborską sfotografował Michał Rusinek
Z

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W WAKACYJNYM KONKURSIE „TYGODNIKA POWSZECHNEGO” I FUNDACJI WISŁAWY SZYMBORSKIEJ

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy na adres tp@tygodnik.com.pl wysłać zdjęcie z wakacji (z tematem „Literackie zdjęcie z wakacji”), które w jakiś sposób nawiązuje do literatury.

Bądźcie twórczy i nie stawiajcie granic wyobraźni!

Każdy autor może wysłać jedno zdjęcie tygodniowo. Do zdjęcia należy dołączyć dane kontaktowe, krótki opis (maks. 1000 znaków) i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Pełen regulamin konkursu dostępny jest na stronie tygodnik.onet.pl

„Zdjęcie tygodnia” co tydzień wybierać będzie jury w składzie: PIOTR MUCHARSKI – redaktor naczelny „TP”, MICHAŁ RUSINEK – dyrektor Fundacji Wisławy Szymborskiej, MAREK ZALEJSKI – dyrektor artystyczny „TP” i GRAŻYNA MAKARA – fotoedytorka „TP”. Trzy zdjęcia finałowe wybiorą sami Czytelnicy – na...

1744

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp roczny
199,90 zł

298,80 zł 99 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp miesięczny
24,90 zł

Przez 31 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]