Reklama

Liczymy na pomoc

Liczymy na pomoc

28.08.2005
Czyta się kilka minut
U 14-letniej Magdy w październiku 2004 r. zdiagnozowano cukrzycę typu I. Diabetolog specjalnie dla niej opracował dietę umożliwiającą prawidłowy rozwój i nie pogarszającą stanu zdrowia. Warunkiem powodzenia kuracji jest jednak stała kontrola i utrzymywanie odpowiedniego poziomu insuliny we krwi, co umożliwia pompa insulinowa - instrument nieustannie sprawdzający stan krwi i dozujący odpowiednie dawki insuliny.
P

Pompa insulinowa Mini Med. 712 kosztuje 15 tys. złotych - rodzina nie ma żadnej możliwości, by zebrać tę sumę. Liczymy jednak na Wasze wsparcie, mamy nadzieję, że wspólnie uzbieramy tę kwotę. Pieniądze prosimy kierować na konto Stołecznej Fundacji dla Dzieci z Cukrzycą (ul. Szpitalna 5/pok. 16 Warszawa 00-031, tel./fax: 0.22.827.89.92):

02 1090 1043 0000 0001 0154 4683,

z dopiskiem

“Pompa dla Magdy Pundy".

Gdyby chcieli Państwo dowiedzieć się czegoś więcej o Magdzie, jej chorobie i sytuacji, prosimy o kontakt z ojcem Magdy - Dariuszem Pundą (ul. Kolejowa 30/57, Biała Podlaska, tel. 0-83-34-42-232). Za okazaną pomoc - dziękujemy.

PRZYJACIELE RODZINY

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]