Reklama

Ładowanie...

Lewandowski w FC Barcelona

Lewandowski w FC Barcelona

18.07.2022
Czyta się kilka minut
Joan Llado / GTres / SplashNews.com / East News
R

Robert Lewandowski za 50 milionów euro przeszedł z Bayernu do Barcelony – drużyny, której nazwa kojarzy się ze wszystkim, co w futbolu najpiękniejsze. Pytanie tylko, ile zostało z mitu „więcej niż klubu”? „Prawda jest taka, że już od dawna nie ma tu żadnego projektu czy planu. Jest łatanie dziur i gaszenie pożarów na bieżąco” – mówił niedługo przed wyjazdem z Katalonii Leo Messi. Czy najlepszy polski piłkarz przyczyni się do odbudowy postawionej niegdyś przez Johana Cruyffa „katedry”? ©(P)

Czytaj w tekście Michała Okońskiego: powszech.net/lewybarca

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]