Reklama

Lekcje Czytania ruszają ponownie! Najpierw w Łodzi, Olsztynie i Kaliszu

Lekcje Czytania ruszają ponownie! Najpierw w Łodzi, Olsztynie i Kaliszu

22.09.2011
Czyta się kilka minut
W ubiegłym tygodniu przekazaliśmy Państwu wspaniałą wiadomość: akcja Lekcje czytania zyskały nowego partnera - Uniwersytet Łódzki - i dzięki temu będzie mogła być kontynuowana. Oto informacje o najbliższych Lekcjach.
Z

Z przyjemnością informujemy, że pierwsza Lekcja czytania w tym roku szkolnym odbędzie się w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym Uniwersytetu Łódzkiego przy ulicy Pomorskiej 96 w Łodzi, 23 września o godzinie 11.00. Lekcję na temat wierszy "Poeta emeritus" Tadeusza Różewicza oraz "Uczciwe opisanie samego siebie nad szklanką whisky na lotnisku, dajmy na to w Minneapolis" Czesława Miłosza. Lekcję poprowadzi prof. Piotr Śliwiński.

Zapraszamy także na następne Lekcje czytania:

20 października Wojciech Bonowicz poprowadzi Lekcje w liceum w Olsztynie, na temat "Głosów biednych ludzi" Czesława Miłosza.

18 listopada o godz. 10.00  Wojciech Bonowicz poprowadzi Lekcję w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Asnyka w Kaliszu. Tematem "Lekcji..." będą wybrane rozdziały "Widzeń nad Zatoką...

888

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]