Reklama

„Lekcje czytania” na Festiwalu Conrada

„Lekcje czytania” na Festiwalu Conrada

15.09.2014
Czyta się kilka minut
Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Literatury im. Josepha Conrada, która odbędzie się w Krakowie w dniach 20–26 października, zorganizujemy aż pięć „Lekcji czytania”.
J

Jeśli jesteś licealistą/licealistką lub nauczycielem/nauczycielką i chcesz zgłosić udział swój lub klasy w „Lekcjach czytania” na Festiwalu Conrada, napisz pod adres: lekcjeczytania@tygodnik.com.pl
LISTA „LEKCJI CZYTANIA”:

1. Poniedziałek 20 października, godz. 11.30, Grzegorz Jankowicz poprowadzi zajęcia na podstawie „Ody morskiej” Fernanda Pessoi i „Słowa na opak” Antonia Tabucchiego.

2. Wtorek 21 października, godz. 11.30, Jerzy Sosnowski poprowadzi lekcję na podstawie książki Philipa K. Dicka „Ubik”.

3. Środa 22 października, godz. 11.30, Inga Iwasiów poprowadzi lekcję na podstawie książki Sylwii Chutnik „Wszystko zależy od pani”.

4. Czwartek 23 października, godz. 11.30, Jerzy Jarniewicz poprowadzi lekcję na podstawie „Wysokich okien” Philipa Larkina.

5...

1229

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]