Reklama

LEKCJE CZYTANIA

LEKCJE CZYTANIA

17.06.2013
Czyta się kilka minut
„Lekcje czytania” to akcja społeczna Fundacji Tygodnika Powszechnego,...
k

która ma na celu budzenie zainteresowania literaturą poprzez rozmowę o wybranych tekstach z wybitnymi pisarzami i pisarkami, krytykami i krytyczkami, profesorami i profesorkami.
Jeśli chcesz zorganizować „Lekcję czytania” w swojej szkole, bibliotece, podczas festiwalu, który organizujesz, czy z innej jeszcze przyczyny – napisz na lekcjeczytania@tygodnik.com.pl

NAJBLIŻSZE „LEKCJE CZYTANIA”
25 czerwca o godz. 10.00 EWA NAWROCKA, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Szekspirowskiego, poprowadzi „Lekcję czytania” Szekspira dla osadzonych w Zakładzie Karnym Gdańsk-Przeróbka.
10 lipca o godz. 15.00 GRZEGORZ JANKOWICZ będzie gościł z „Lekcjami czytania” na SLOT Art Festival w Lubiążu pod Wrocławiem. Będziemy tam czytać fragmenty książki Wasilija Rozanowa „Opadłe liście”.

Program festiwalu dostępny jest w...

1085

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Uwaga! Przypominamy o ciszy wyborczej. Trwa ona od północy z 10 na 11 lipca do momentu zakończenia głosowania w wyborach prezydenckich 12 lipca. W tym czasie nie wolno prowadzić agitacji wyborczej, również w internecie. Za złamanie zakazu agitacji grozi kara grzywny.

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]