Reklama

Ładowanie...

LEKCJE CZYTANIA

17.06.2013
Czyta się kilka minut
„Lekcje czytania” to akcja społeczna Fundacji Tygodnika Powszechnego,...
k

która ma na celu budzenie zainteresowania literaturą poprzez rozmowę o wybranych tekstach z wybitnymi pisarzami i pisarkami, krytykami i krytyczkami, profesorami i profesorkami.
Jeśli chcesz zorganizować „Lekcję czytania” w swojej szkole, bibliotece, podczas festiwalu, który organizujesz, czy z innej jeszcze przyczyny – napisz na lekcjeczytania@tygodnik.com.pl

NAJBLIŻSZE „LEKCJE CZYTANIA”
25 czerwca o godz. 10.00 EWA NAWROCKA, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Szekspirowskiego, poprowadzi „Lekcję czytania” Szekspira dla osadzonych w Zakładzie Karnym Gdańsk-Przeróbka.
10 lipca o godz. 15.00 GRZEGORZ JANKOWICZ będzie gościł z „Lekcjami czytania” na SLOT Art Festival w Lubiążu pod Wrocławiem. Będziemy tam czytać fragmenty książki Wasilija Rozanowa „Opadłe liście”.

Program festiwalu dostępny jest w...

1085

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]