Reklama

LEKCJE CZYTANIA

LEKCJE CZYTANIA

27.11.2012
Czyta się kilka minut
W listopadzie i grudniu
3

30 listopada o godz. 11.30 Andrzej Franaszek czyta „Modlitwę Pana Cogito – podróżnika” Zbigniewa Herberta z uczniami VII Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie.

3 grudnia o godz. 11.00 Grzegorz Jankowicz poprowadzi lekcję na temat opowiadania Brunona Schulza „Genialna epoka” w II LO w Mysłowicach.

3 grudnia o godz. 11.00 W 155. rocznicę urodzin Josepha Conrada Monika Malessa-Drohomirecka poprowadzi lekcję o jego życiu i twórczości w Gimnazjum im. Conrada w Tychach, ul. Edukacji 11A.

11 grudnia o godz. 12.25 Wojciech Bonowicz przeprowadzi lekcję na temat książki ks. Józefa Tischnera „Zrozumieć własną wiarę” w Centrum Edukacji „Radosna Nowina 2000” (Piekary 2).

19 grudnia o godz. 11.40 Wiersz Eugeniusza Tkaczyszyna-Dyckiego „Modlitwa za zmarłych” będzie analizował Grzegorz...

1239

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]