Reklama

LEKCJE CZYTANIA

LEKCJE CZYTANIA

19.11.2012
Czyta się kilka minut
Lekcje czytania w listopadzie
2

23 listopada o godz. 13.00 Andrzej Franaszek czyta „Modlitwę Pana Cogito – podróżnika” Zbigniewa Herberta z uczniami VII Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie.

27 listopada o godz. 9.00 Tadeusz Sławek czyta „Jądro ciemności” Josepha Conrada z uczniami II Liceum Ogólnokształcącego w Zabrzu.

29 listopada o godz. 13.00 i 14.30 Grzegorz Jankowicz czyta „Eksperyment doktora Heideggera” Nathaniela Hawthorne’a z lekarzami, a następnie młodymi pacjentami Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Warszawie przy ul. Działdowskiej 1/3.

3 grudnia o godz. 11.00 Grzegorz Jankowicz poprowadzi lekcję w II Liceum Ogólnokształcącym w Mysłowicach.

11 grudnia o godz. 10.00 Małgorzata Szejnert omówi fragment swojej książki „Śród żywych duchów”, zatytułowany „Parafia św....

1027

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]