Reklama

LEKCJE CZYTANIA

LEKCJE CZYTANIA

05.11.2012
Czyta się kilka minut
Lekcje czytania w listopadzie
8

8 listopada o godz. 10.00 Jerzy Franczak czyta „Zaproszenie na egzekucję” Vladimira Nabokova z uczniami VIII Prywatnego Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie.

15 listopada o godz. 12.00 Jerzy Franczak czyta „Sanatorium pod Klepsydrą” Brunona Schulza z uczniami I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie.

15 listopada o godz. 11.00 Andrzej Franaszek czyta wiersz Zbigniewa Herberta „Tren Fortynbrasa” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie. O „Lekcjach...” czytajcie także na lekcjeczytania.tygodnik.com.pl

584

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]