Reklama

Ładowanie...

KRONIKA

30.07.2012
Czyta się kilka minut
17 – 23 lipca
Z

Za życiem są nie tylko „katolickie oszołomy”. (Brygida Grysiak, dziennikarka, autorka książki o aborcji, podczas 25. Franciszkańskiego Spotkania Młodych w Kalwarii Pacławskiej, 27 lipca 2012 r.)

Między 28 a 31 lipca trwał w Kostrzynie nad Odrą pierwszy Kongres Nowej Ewangelizacji (piszą o nim w tym numerze „TP” bp Grzegorz Ryś i Stanisław Zasada). Równolegle rozpoczął się 13. Przystanek Jezus, organizowany w czasie festiwalu rockowego Przystanek Woodstock. „Kościół nie może być nieobecny w miejscu, gdzie gromadzi się największa reprezentacja polskiej młodzieży – mówi o tej akcji ks. Artur Gondarski z Biura Zespołu KEP ds. Nowej Ewangelizacji. – Młodzi przyjeżdżający na Przystanek Woodstock pochodzą z rodzin, w których zostali ochrzczeni, przystąpili do pierwszej komunii i bierzmowania, ale później już niekoniecznie ich drogi do...

4698

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]