Reklama

Kraj w skrócie

Kraj w skrócie

10.11.2014
Czyta się kilka minut
S

SIKORSKI ZOSTAJE
W Sejmie przepadł wniosek PiS o odwołanie marszałka Sejmu w związku z jego niejasnymi wypowiedziami na temat rzekomej rozmowy Putin–Tusk.

DLACZEGO ZGINĄŁ
Prokuratura zatrzymała byłego senatora i biznesmena Aleksandra G.: zarzuca mu podżeganie do zabójstwa dziennikarza „Gazety Poznańskiej” Jarosława Ziętary, który zaginął 1 września 1992 r. G., obciążony zeznaniami świadka incognito, został aresztowany na 3 miesiące.

DRUGA LINIA
W Warszawie odbył się dzień otwarty na stacjach drugiej linii metra. Jej otwarcie, planowane jeszcze przed wyborami, przesunęło się na połowę grudnia. Problemem są przecieki, związane ze zmianą ciśnienia wód gruntowych: wykonawca zapewnia, że po oddaniu trasy będzie uszczelniał tunele w ramach gwarancji.

ZIELONA ROSPUDA
Oddano do...

1066

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]