Reklama

Kraj w skrócie

10.11.2014
Czyta się kilka minut
S

SIKORSKI ZOSTAJE
W Sejmie przepadł wniosek PiS o odwołanie marszałka Sejmu w związku z jego niejasnymi wypowiedziami na temat rzekomej rozmowy Putin–Tusk.

DLACZEGO ZGINĄŁ
Prokuratura zatrzymała byłego senatora i biznesmena Aleksandra G.: zarzuca mu podżeganie do zabójstwa dziennikarza „Gazety Poznańskiej” Jarosława Ziętary, który zaginął 1 września 1992 r. G., obciążony zeznaniami świadka incognito, został aresztowany na 3 miesiące.

DRUGA LINIA
W Warszawie odbył się dzień otwarty na stacjach drugiej linii metra. Jej otwarcie, planowane jeszcze przed wyborami, przesunęło się na połowę grudnia. Problemem są przecieki, związane ze zmianą ciśnienia wód gruntowych: wykonawca zapewnia, że po oddaniu trasy będzie uszczelniał tunele w ramach gwarancji.

ZIELONA ROSPUDA
Oddano do...

1066

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp roczny
199,90 zł

298,80 zł 99 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp miesięczny
24,90 zł

Przez 31 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]