Reklama

Kraj w skrócie

Kraj w skrócie

13.10.2014
Czyta się kilka minut
7 – 13 października
B

BĘDZIE POMNIK
W Warszawie rozpoczęto rozmowy między ratuszem a Kancelarią Prezydenta w sprawie budowy pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej. Stanie w centrum, choć z pewnością nie na Krakowskim Przedmieściu.
DOKTORAT NIEHONOROWY
Studenci Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zorganizowali happening polegający na publicznym czytaniu obronionego na ich uczelni doktoratu prezesa Business Center Club Marka Goliszewskiego, skądinąd członka Rady Przedsiębiorczości przy tym wydziale. Ze 187 stron niemal pozbawionej przypisów pracy 130 to bibliografia i rekomendacje.
AFERA CZOSNKOWA
Ponad 2 mln zł strat przyniósł proceder sprowadzania z Chin czosnku i deklarowania go jako cebuli, co znacząco obniżało opłaty celne. Legalny import czosnku spoza UE jest ściśle reglamentowany.
ZE SPORTU...

1081

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]