Reklama

Kraj w skrócie

Kraj w skrócie

31.03.2014
Czyta się kilka minut
24 – 31 marca
W

WITAJCIE NA EKRANIE
Po 18 latach walki sądowej TVP może wyemitować film Henryka Dederki „Witajcie w życiu”, poświęcony technikom oddziaływania firmy Amway, zajmującej się sprzedażą bezpośrednią chemii i kosmetyków.
BĘDZIE ETYKA
Minister edukacji Joanna Kluzik-Rostkowska podpisała rozporządzenie, zgodnie z którym lekcje etyki w szkołach będą organizowane, nawet jeśli chęć uczestnictwa wyrazi jeden uczeń. Dotąd musiało być ich trzech, a zajęcia łączono dla różnych szkół – w praktyce odbywały się tylko w co dwudziestej.
EMERYTURA: CO WYBIERZESZ?
16,7 mln klientów OFE wybiera, czy do ZUS trafi ich cała składka emerytalna, czy jej część (2,92 proc. zarobków) może pozostać także w otwartych funduszach. Czas na decyzję – do końca lipca; z badań wynika, że chęć zostania w OFE wyrazi 13 proc. Polaków.
...

1070

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]