Reklama

Kościół zbadał swoją dobroczynność

Kościół zbadał swoją dobroczynność

08.12.2015
Czyta się kilka minut
Kto pomaga? Ile osób skorzystało z działalności charytatywnej Kościoła katolickiego w Polsce w 2014 roku? Jakie są przychody kościelnych instytucji charytatywnych?
Lech Mazurczyk
Lech Mazurczyk
D

Dane pochodzą z raportu "Posługa charytatywna Kościoła katolickiego w Polsce", przygotowanego przez Instytut Statystyki Kościoła katolickiego na zlecenie Caritas Polska z 2014 roku.

Lech Mazurczyk

 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]