Reklama

Kościół w skrócie

Kościół w skrócie

31.03.2014
Czyta się kilka minut
24 – 31 marca
S

SPOWIEDŹ FRANCISZKA
Papież, zanim sam zasiadł w konfesjonale podczas nabożeństwa pokutnego w bazylice św. Piotra, uklęknął przed jednym z konfesjonałów i przez prawie 10 minut się spowiadał.
NOMINACJA BISKUPIA
Nowym biskupem drohiczyńskim został Tadeusz Pikus, dotychczasowy biskup pomocniczy warszawski. Zastąpił bp. Antoniego Pacyfika Dydycza, który odszedł na emeryturę. „Mam mieszane uczucia co do tej decyzji” – powiedział kard. Kazimierz Nycz, dodając, że traci w Warszawie świetnego współpracownika.
WATYKAN NIE WYKLUCZA MEDIACJI W WENEZUELI
Od początku antyrządowych protestów zginęło tam ponad 30 osób. Jako ewentualnego mediatora wymienia się sekretarza stanu kard. Pietro Parolina.
KANONIZACYJNĄ ISKRĘ MIŁOSIERDZIA
odebrali z rąk kard. Dziwisza przedstawiciele polskich...

1313

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]