Reklama

Ładowanie...

KOŚCIÓŁ OTWARTY

03.05.2013
Czyta się kilka minut
Poznań, czwartek 16 maja – dzień z „Tygodnikiem Powszechnym”

„TYGODNIK POWSZECHNY”, KLUB „TYGODNIKA POWSZECHNEGO” Z POZNANIA ORAZ WYDAWNICTWO POZNAŃSKIE ZAPRASZAJĄ NA SPOTKANIA Z KS. ADAMEM BONIECKIM:

godz. 11.30 – „Watykan za zamkniętymi drzwiami”, w Auli Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM (ul. Umultowska 89a), prowadzenie: dr Paweł Stachowiak;
godz. 15.15 „Dziennikarz, chociaż ksiądz. O współczesnych wyzwaniach publicysty religijnego”, w Sali Śniadeckich Collegium Maius UAM (ul. Fredry 10), prowadzenie: studenci UAM;

oraz na:

godz. 18.00 spotkanie „Kościół Otwarty” połączone z promocją książki „Papież Franciszek. Sługa nowego świata”, w Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich (Stary Rynek 78/79).

Gośćmi spotkania będą: o. Maciej Biskup, ks. Adam Boniecki, Piotr...

1300

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]