Reklama

Konkurs „Nauka a duchowość”

Konkurs „Nauka a duchowość”

27.12.2014
Czyta się kilka minut
Aż 160 osób nadesłało prace konkursowe!
S

Szanowni Państwo! W ubiegłym roku „Tygodnik Powszechny” wspólnie z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych ogłosił konkurs „Nauka a duchowość”. Jego celem było zainicjowanie refleksji na temat relacji łączących naukę i duchowość. Zwycięzców, wybranych spośród 160 osób, które nadesłały prace konkursowe, wybierze jury w składzie: ks. Adam Boniecki oraz ks. Michał Heller.
Ze względu na dużą liczbę prac (przypomnijmy, że każda z nich ma od 30 do 50 stron) wyniki konkursu ogłosimy w lutym. Wtedy poznamy laureatów pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca, którzy, oprócz możliwości publikacji swojej pracy, otrzymają nagrody pieniężne (odpowiednio: 5000, 2000 i 1000 zł).
Regulamin konkursu dostępny jest pod adresem powszech.net/naukaaduchowosc
Dziękujemy wszystkim autorkom i autorom przysłanych prac!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Gdzie (strona www ?) należy oczekiwać wyników konkursu?
Obrazek użytkownika Patryk Stanik

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w papierowym wydaniu "Tygodnika" i pod tym samym adresem, pod którym teraz znajduje się regulamin.
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]