Reklama

open eyes economic summit 2019

KONKURS DLA OJCÓW

KONKURS DLA OJCÓW

17.06.2013
Czyta się kilka minut
Dla „Tygodnikowych” ojców przygotowaliśmy specjalny konkurs na Dzień Ojca!
D

Do wygrania coś, co ojcowie lubią najbardziej – zabawki „zrób to sam”.
Wprawdzie zabawki przeznaczone są dla dzieci, ale pomocne dłonie taty są w tym przypadku niezastąpione.
Zabawki LUKKA zaprojektowała Małgorzata Bojanowska, wykładowczyni na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej, a także autorka spotkań literacko-plastycznych w ramach Festiwalu Miłosza.
Jak pisze projektantka: „Przy tempie życia, jaki jest naszym udziałem, zanika zwyczaj majsterkowania z ojcem i dziadkiem, szycia czy szydełkowania z mamą i babcią. Dzieci tracą możliwość zdobywania praktycznych umiejętności pod okiem kogoś, kto »umie«, oraz sposobność rozwoju własnych kreatywnych działań.
Dlatego założona manufaktura LUKKA jest realizacją moich marzeń o produkcji mądrych, kreatywnych zabawek; uczących myślenia, cierpliwości, pokazujących wzorce estetyczne,...

1580

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]