Reklama

Ładowanie...

KONKURS DLA OJCÓW

17.06.2013
Czyta się kilka minut
Dla „Tygodnikowych” ojców przygotowaliśmy specjalny konkurs na Dzień Ojca!
D

Do wygrania coś, co ojcowie lubią najbardziej – zabawki „zrób to sam”.
Wprawdzie zabawki przeznaczone są dla dzieci, ale pomocne dłonie taty są w tym przypadku niezastąpione.
Zabawki LUKKA zaprojektowała Małgorzata Bojanowska, wykładowczyni na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej, a także autorka spotkań literacko-plastycznych w ramach Festiwalu Miłosza.
Jak pisze projektantka: „Przy tempie życia, jaki jest naszym udziałem, zanika zwyczaj majsterkowania z ojcem i dziadkiem, szycia czy szydełkowania z mamą i babcią. Dzieci tracą możliwość zdobywania praktycznych umiejętności pod okiem kogoś, kto »umie«, oraz sposobność rozwoju własnych kreatywnych działań.
Dlatego założona manufaktura LUKKA jest realizacją moich marzeń o produkcji mądrych, kreatywnych zabawek; uczących myślenia, cierpliwości, pokazujących wzorce estetyczne,...

1580

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]