Reklama

Konkurs dla Czytelników

Konkurs dla Czytelników

27.12.2014
Czyta się kilka minut
Dla 20 osób, które wyślą do nas nazwiska minimum dwóch uczestników obrad Okrągłego Stołu zasiadających w podzespole ds. ekologii mamy książkę „Przez ekologię do wolności”.
O

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: tp@tygodnik.com.pl lub pocztą na adres redakcji „TP”, z dopiskiem „Eko”.
Dodatek „Tygodnika Powszechnego” „Eko Polska. Polski ruch ekologiczny – 25 lat przemian”, przygotowany wspólnie z Ministerstwem Środowiska, można już przeczytać w internecie – wystarczy wejść na powszech.net/ekopolska.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]