Reklama

Wydanie specjalne TP "Smak wolności"

Konkurs dla Czytelników

Konkurs dla Czytelników

27.12.2014
Czyta się kilka minut
Dla 20 osób, które wyślą do nas nazwiska minimum dwóch uczestników obrad Okrągłego Stołu zasiadających w podzespole ds. ekologii mamy książkę „Przez ekologię do wolności”.
O

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: tp@tygodnik.com.pl lub pocztą na adres redakcji „TP”, z dopiskiem „Eko”.
Dodatek „Tygodnika Powszechnego” „Eko Polska. Polski ruch ekologiczny – 25 lat przemian”, przygotowany wspólnie z Ministerstwem Środowiska, można już przeczytać w internecie – wystarczy wejść na powszech.net/ekopolska.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]