Reklama

Ładowanie...

KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

02.09.2013
Czyta się kilka minut
Bracia Wachowscy, reżyserowie filmu „Matrix”, wymagali od aktorów, by przed przeczytaniem scenariusza zapoznali się z jedną z książek Jeana Baudrillarda. O którą książkę chodzi?
N

Nagrodą w konkursie są trzy podwójne zaproszenia na koncert „Matrix Live: Film in Concert” w ramach Festiwalu Muzyki Filmowej. Symultanicznym wykonaniem muzyki do filmu „Matrix” dyrygował będzie Don Davis, autor muzyki do tej kultowej produkcji.
Koncert rozpocznie się w niedzielę 29 września o godz. 18.00 w hali ocynowni ArcelorMittal przy ul. Ujastek 1 w Krakowie. Organizatorem koncertu i festiwalu są Krakowskie Biuro Festiwalowe i RMF Classic.Nasz adres: tp@tygodnik.com.pl, z tematem „Matrix”.

522

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]