Reklama

KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

02.09.2013
Czyta się kilka minut
Bracia Wachowscy, reżyserowie filmu „Matrix”, wymagali od aktorów, by przed przeczytaniem scenariusza zapoznali się z jedną z książek Jeana Baudrillarda. O którą książkę chodzi?
N

Nagrodą w konkursie są trzy podwójne zaproszenia na koncert „Matrix Live: Film in Concert” w ramach Festiwalu Muzyki Filmowej. Symultanicznym wykonaniem muzyki do filmu „Matrix” dyrygował będzie Don Davis, autor muzyki do tej kultowej produkcji.
Koncert rozpocznie się w niedzielę 29 września o godz. 18.00 w hali ocynowni ArcelorMittal przy ul. Ujastek 1 w Krakowie. Organizatorem koncertu i festiwalu są Krakowskie Biuro Festiwalowe i RMF Classic.Nasz adres: tp@tygodnik.com.pl, z tematem „Matrix”.

522

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]