Reklama

Komornik w Muzeum Animacji Se-ma-for

Komornik w Muzeum Animacji Se-ma-for

22.10.2018
Czyta się kilka minut
Miś Uszatek, Colargol oraz zdobywcy Oscara „Piotruś i wilk” – to tylko kilka eksponatów łódzkiego Muzeum Animacji Se-ma-for, które w minionym tygodniu zajął komornik.
FRANCISZEK MAZUR / AGENCJA GAZETA
M

Ministerstwo Kultury planuje odkupić zbiory i umieścić je w Narodowym Centrum Kultury Filmowej lub Muzeum Kinematografii. Ostatnie przygody Uszatka z komornikiem śledziliśmy w 2008 r., gdy powoływano Muzeum – Miś był wówczas przedmiotem sporu o prawa majątkowe. ©(P)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]