Reklama

Kluby „Tygodnika Powszechnego”

07.07.2014
Czyta się kilka minut
Aktualności
D

DIALOG WEDŁUG FRANCISZKA
Jak obecny biskup Rzymu postrzega dialog międzyreligijny? Co w spojrzeniu na tę kwestię jest nowością charakterystyczną dla Franciszka, a co kontynuacją dzieła poprzedników? Czym w praktyce przejawia się ów dialog? Jakie owoce przyniosła ostatnia pielgrzymka papieża do Ziemi Świętej? Odpowiedzi na te pytania poszukiwać będą podczas dyskusji organizowanej przez Klub „Tygodnika Powszechnego” we Wrocławiu: ks. Michał Czajkowski i ks. Andrzej Perzyński. Spotkanie odbędzie się 10 lipca o godz. 18.00 w księgarnio-kawiarni Tajne Komplety (Wrocław, ul. Przejście Garncarskie 2). Serdecznie zapraszamy!

Z radością informujemy także, że ks. Perzyński – założyciel pierwszego Klubu „Tygodnika Powszechnego” – 30 czerwca z rąk prezydenta Bronisława Komorowskiego odebrał w Belwederze akt...

1315

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Tak, chcę
czytać więcej »

Masz już konto? Zaloguj się

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]