Reklama

Kluby „Tygodnika Powszechnego”

Kluby „Tygodnika Powszechnego”

21.04.2014
Czyta się kilka minut
Aktualności
W

WE WROCŁAWIU POWRÓT DO KORZENI
Klub „Tygodnika Powszechnego” we Wrocławiu wraca do korzeni! Podobnie jak na pierwszym spotkaniu – w listopadzie 2012 r. – każdy będzie mógł opowiedzieć o swojej osobistej relacji z krakowskim pismem, dzięki czemu będziemy mogli wzajemnie lepiej się poznać. Potrzebę odbycia dyskusji na ten temat zasygnalizował nasz klubowy nestor, prof. Mieczysław Inglot. Wszystkich chętnych zapraszamy w środę, 16 kwietnia, o godz. 18.30 do Sali Kominkowej Duszpasterstwa Akademickiego „Maciejówka” (pl. Bp. Nankiera 17a).
www.KlubTygodnika.pl/Wroclaw
www.facebook.com/klubTPwroclaw

SPOTKANIE W LĘDZINACH
W sobotę, 26 kwietnia, o godz. 14.00, w sali audiowizualnej na piętrze budynku przy placu Farskim w Lędzinach (ul. Lędzińska 86), odbędzie się spotkanie Klubu „Tygodnika Powszechnego” w...

1867

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]