Reklama

Kluby „TP” zapraszają

Kluby „TP” zapraszają

04.12.2016
Czyta się kilka minut
K

KRAKÓW – o Laskach Krakowski Klub „Tygodnika Powszechnego” zaprasza na spotkanie pt. „Laski – miejsce niezwykłe”. Gościem spotkania będzie dr hab. Elżbieta Przybył-Sadowska, a poprowadzi je prof. Karol Tarnowski. Zapraszamy w niedzielę 11 grudnia o godz. 18.00 do sali konferencyjnej Herbewa (wejście od ul. Lubelskiej 29).

WARSZAWA – spotkanie z Janiną Ochojską Warszawski Klub „Tygodnika Powszechnego” zaprasza na spotkanie „Pomoc bez granic” z Janiną Ochojską, założycielką Polskiej Akcji Humanitarnej. Spotkanie, które odbędzie się w czwartek 15 grudnia o godz. 19.30 w kawiarni Sto Pociech przy ul. Freta 20/24A (parter), poprowadzi Ignacy Dudkiewicz, redaktor magazynu „Kontakt”.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]