Reklama

KLUB "TYGODNIKA POWSZECHNEGO"

KLUB "TYGODNIKA POWSZECHNEGO"

04.03.2013
Czyta się kilka minut
Zapraszamy na:
R

Rekolekcje klubowe z ks. Adamem Bonieckim
Już po raz drugi zapraszamy na rekolekcje Klubów „Tygodnika Powszechnego”, które poprowadzi ks. Adam Boniecki. Tym razem spotykamy się w dniach 10-12 maja w domu rekolekcyjnym na warszawskich Bielanach (ul. Dewajtis 3). Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych. Zapisać się można, przesyłając odpowiedni formularz dostępny na stronie www.KlubTygodnika.pl/Rekolekcje na adres: sekretariat@rekolekcje.pl. W formularzu dostępne są informacje dotyczące kosztów noclegu i posiłków. Niebawem na stronie zostanie również udostępniony szczegółowy program rekolekcji. Dodatkowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu: +48 796 872 191.

Co po Benedykcie?
12 marca porozmawiamy w Poznaniu o rezygnacji papieża Benedykta XVI. Zastanowimy się, jakie następstwa pociągnie za sobą ta decyzja, oraz...

2057

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]