Reklama

Ładowanie...

KLUB "TYGODNIKA POWSZECHNEGO"

04.03.2013
Czyta się kilka minut
Zapraszamy na:
R

Rekolekcje klubowe z ks. Adamem Bonieckim
Już po raz drugi zapraszamy na rekolekcje Klubów „Tygodnika Powszechnego”, które poprowadzi ks. Adam Boniecki. Tym razem spotykamy się w dniach 10-12 maja w domu rekolekcyjnym na warszawskich Bielanach (ul. Dewajtis 3). Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych. Zapisać się można, przesyłając odpowiedni formularz dostępny na stronie www.KlubTygodnika.pl/Rekolekcje na adres: sekretariat@rekolekcje.pl. W formularzu dostępne są informacje dotyczące kosztów noclegu i posiłków. Niebawem na stronie zostanie również udostępniony szczegółowy program rekolekcji. Dodatkowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu: +48 796 872 191.

Co po Benedykcie?
12 marca porozmawiamy w Poznaniu o rezygnacji papieża Benedykta XVI. Zastanowimy się, jakie następstwa pociągnie za sobą ta decyzja, oraz...

2057

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]