Reklama

Ładowanie...

Jurorzy Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej „Silesius”

Jurorzy Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej „Silesius”

07.05.2018
Czyta się kilka minut
A

Andrzej Zawada (ur. 1948) – przewodniczący jury, historyk literatury polskiej, krytyk i eseista, profesor Uniwersytetu Wrocławskiego.

Grzegorz Jankowicz (ur. 1978) – filozof literatury, redaktor „TP”, dyrektor Festiwalu Conrada, pracownik Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Piotr Kępiński (ur. 1964) – poeta, krytyk literacki, eseista, w latach 2007-16 juror Nagrody Angelus.

Karol Maliszewski (ur. 1960) – krytyk literacki, poeta, prozaik, pracownik Uniwersytetu Wrocławskiego.

Adam Poprawa (ur. 1959) – historyk literatury, krytyk, prozaik i poeta, pracownik Uniwersytetu Wrocławskiego.

Tadeusz Sławek (ur. 1946) – literaturoznawca, anglista i amerykanista, tłumacz, eseista, poeta, profesor Uniwersytetu Śląskiego.

Justyna Sobolewska (ur. 1972) – krytyczka literacka, redaktorka działu Kultura „Polityki”.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]