Reklama

Jurorzy Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej „Silesius”

Jurorzy Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej „Silesius”

07.05.2018
Czyta się kilka minut
A

Andrzej Zawada (ur. 1948) – przewodniczący jury, historyk literatury polskiej, krytyk i eseista, profesor Uniwersytetu Wrocławskiego.

Grzegorz Jankowicz (ur. 1978) – filozof literatury, redaktor „TP”, dyrektor Festiwalu Conrada, pracownik Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Piotr Kępiński (ur. 1964) – poeta, krytyk literacki, eseista, w latach 2007-16 juror Nagrody Angelus.

Karol Maliszewski (ur. 1960) – krytyk literacki, poeta, prozaik, pracownik Uniwersytetu Wrocławskiego.

Adam Poprawa (ur. 1959) – historyk literatury, krytyk, prozaik i poeta, pracownik Uniwersytetu Wrocławskiego.

Tadeusz Sławek (ur. 1946) – literaturoznawca, anglista i amerykanista, tłumacz, eseista, poeta, profesor Uniwersytetu Śląskiego.

Justyna Sobolewska (ur. 1972) – krytyczka literacka, redaktorka działu Kultura „Polityki”.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]