Reklama

Jedyny taki „Tygodnik”!

Jedyny taki „Tygodnik”!

22.08.2017
Czyta się kilka minut
Z radością informujemy, że „Tygodnik Powszechny” jest jedynym w Polsce tygodnikiem opinii, który w I półroczu 2017 r. zanotował wzrost sprzedaży. Jak podał portal Wirtualnemedia.pl (za danymi ZKDP), wzrost ten wyniósł 13,84%
J

Jesteśmy Państwu wdzięczni za zaufanie, jakim obdarzyliście „Tygodnik Powszechny”!

W reakcji na tę dobrą wiadomość przygotowaliśmy ofertę specjalną na e-wydanie „Tygodnika” w aplikacji – półroczną prenumeratę będą Państwo mogli kupić ze zniżką wynoszącą 13,84%!

Aby to zrobić, prosimy wejść na stronę e.tygodnikpowszechny.pl,
wybrać prenumeratę półroczną i wpisać kod rabatowy TylkoTygodnik.
Będą Państwo mogli czytać nas na smartfonach lub tabletach w aplikacjach na iOS i Androida lub przez stronę e.tygodnikpowszechny.pl na każdym komputerze.

Uwaga: promocja trwa tylko do wtorku 29 sierpnia (włącznie).

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]