Reklama

„I tak się żyło”

„I tak się żyło”

17.03.2014
Czyta się kilka minut
Nowa książka biblioteki Tygodnika Powszechnego
K

KATARZYNA KRACIK:
wspomnienia własne i swych rodziców opowiadała synom. Wydarzenia z życia przodków okazywały się wymowną ilustracją historii znanej z podręczników: dziejów galicyjskiej biedy, emigracji za chlebem, koszmaru obu wojen światowych rozdzielających na długo młode małżeństwa, okupacyjnych i powojennych zagrożeń i ciężarów, stanu wierzeń i zwyczajów, odwiecznego maratonu pracy na roli. Wytchnieniem od niej był dla Katarzyny czynny udział w kreowaniu kultury ludowej. Z tych powodów powstała ta książka.

Tę bogato ilustrowaną książkę można również kupić w redakcji „Tygodnika Powszechnego” w Krakowie przy ul. Wiślnej 12 oraz na powszech.net/kracik
lub pod numerem telefonu 12 422 25 18 (pon.-pt. w godz. 10–15)
W PROMOCYJNEJ CENIE 19,90 zł!
(+ koszt przesyłki)

827

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]