Reklama

I Spotkanie Klubów "Tygodnika Powszechnego"

I Spotkanie Klubów "Tygodnika Powszechnego"

07.05.2012
Czyta się kilka minut
150 czytelników „Tygodnika Powszechnego” z całego kraju (część na zdjęciu) spędziło 3 dni na warszawskich Bielanach, modląc się i dyskutując.
Ks. Adam Boniecki pośród członków klubów "Tygodnika Powszechnego" Fot. Katarzyna Gromadzka
P

Przyjechali, żeby po raz pierwszy spotkać się w takim gronie, porozmawiać z ks. Adamem Bonieckim, członkami redakcji czy organizatorami rozwijających się coraz lepiej klubów „TP”. – Wszyscy żyjemy „Tygodnikiem” i tematami, które w nim się pojawiają. Przyjechało tak dużo osób, że już teraz planujemy kolejne rekolekcje. Prawdopodobnie spotkamy się w czasie Adwentu – zapowiada ks. Andrzej Perzyński, założyciel klubu „TP” w Łodzi i jeden z organizatorów rekolekcji. Obok dwa osobiste listy komentujące wydarzenie. Cała redakcja serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom rekolekcji. Wasze zaufanie nas dopinguje!

658

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]