Reklama

Fotosy z planu zdjęciowego autorstwa Grażyny Makary

Fotosy z planu zdjęciowego autorstwa Grażyny Makary

08.04.2020
Czyta się kilka minut
E

Ekipie filmowej na planie zdjęciowym towarzyszyła fotografka i fotoedytorka „Tygodnika Powszechnego" Grażyna Makara.

 


fot. Grażyna Makara

 


Aleksandra Potoczek: Czy nadążaliśmy? Mimo sympatii, jaką ksiądz nas z czasem obdarzył, do końca zdjęć nie potrafił się przyzwyczaić, że czasami trzeba na nas zaczekać, bo kamery ważą swoje…

 


…no i wraz z operatorem zdaliśmy sobie sprawę, że jednak kiepsko biegamy. | Biegną: Adam Palenta, Aleksandra Potoczek, Szymon Sinoff i Tomasz Kochan. Rudki na Ukrainie, maj 2019 r.

 


W Potworowie, gdzie znajdował się majątek rodzinny, w którym ks. Adam Boniecki spędził pierwsze lata życia. | Od lewej: Maria Fredro-Boniecka i Aleksandra Potoczek, maj 2019 r.

 


Ks.Boniecki: Każdy z nas niesie walizkę rozpaczy, która dotyczy spraw niespełnionych, niedokonanych, źle dokonanych. (…) Może to jeszcze trudniejsze dla wierzącego, żeby nie wycofać się z tego okropnego chwilami życia, żeby nie zaprzestać budowania dobra.

 


Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Rudkach na Ukrainie, maj 2019 r.

 


Ekipa filmowa w Bieszczadach – Hubert Betlej, Aleksandra Potoczek i Adam Palenta, wrzesień 2019 r.

 


ks. Adam Boniecki chroni kamerę, polsko-ukraińskie przejście graniczne, trzecia nad ranem, maj 2019 r.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]