Reklama

Fantazje Hołowni

Fantazje Hołowni

20.08.2012
Czyta się kilka minut
„TP” 33/12
P

Ponieważ w tekście „Nieświęta wojna” podpisanym przez redakcję „TP” pojawiło się moje nazwisko jako osoby, która jakoby skrytykowała gest redaktora Hołowni rezygnującego ze współpracy z „Newsweekiem”, chciałbym przekazać kilka słów wyjaśnienia.

Otóż w tej „nieświętej wojnie” nie stałem i nie zamierzam stanąć po żadnej ze stron. Nie są mi znane prawdziwe powody rozstania redaktora Hołowni z „Newsweekiem” i niespecjalnie mnie one interesują. Styl wypowiedzi (tych pisanych), zarówno redaktora Lisa, jak i redaktora Hołowni, budzi mój niesmak i poza dużą dozą emocji trudno w nich dostrzec prawdziwe przyczyny tego niespodziewanego rozstania i pojedynku na słowa.

Zabrałem głos nie w sprawie odejścia z „Newsweeka”, ale w sprawie wpisu na blogu redaktora Hołowni. Pan redaktor w swoim wpisie na blogu, uzasadniając decyzję o odejściu, odniósł się do mnie i do przytaczanych przeze...

2701

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]