Reklama

Dziecko znaczy człowiek

Dziecko znaczy człowiek

03.12.2012
Czyta się kilka minut
Za tydzień: Janusz Korczak w ostatnim tegorocznym magazynie literackim
Fot. Hanna Rudzińska
J

Józef Hen: o współpracy z „Małym Przeglądem”, pismem redagowanym przez dzieci;
Rozmowa z Joanną Rudniańską, pisarką: o wpływie Korczaka na własną twórczość, o mamie, która spędziła cztery lata w Naszym Domu, o dzieciach, które czytają;
Agata Kula: aktualność Korczaka;
Monika Obuchow i Marcin Wicha recenzują dzieła Korczaka oraz współczesne książki pisane w jego duchu.
Poza tym także:
rozmowa z Zadie Smith, recenzje nowości książkowych, „Lektury pobożne” ks. Adama Bonieckiego oraz felietony Ingi Iwasiów i Piotra Śliwińskiego.

572

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]