Reklama

Ładowanie...

Dookoła świata

04.03.2013
Czyta się kilka minut
Najnowsza książka ks. Adama Bonieckiego z autorskimi zdjęciami z podróży
K

KSIĄŻKĘ MOŻNA KUPIĆ: w salonach EMPiK w dziale prasy w salonach prasowych Relay i Inmedio w księgarniach Matras na www.literia.pl na www.empik.com

Dystrybucja Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o.

W sprzedaży także na: wislna12.na.allegro.pl oraz w redakcji „Tygodnika Powszechnego”

I w wybranych księgarniach w Krakowie: Księgarnia Pod Globusem, Księgarnia ZNAK, Księgarnia Hetmańska, Księgarnia LOKATOR, Księgarnia Pałac Spiski, Główna Księgarnia Naukowa, Księgarnia św. Stanisława, Świat Książki.

W Poznaniu: Księgarnia na Deptaku

We Wrocławiu: Księgarnia w Drodze

616

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]