Reklama

Do przerwy 34 stopnie w cieniu

Do przerwy 34 stopnie w cieniu

10.07.2012
Czyta się kilka minut
Czytelnicy są dla nas najważniejsi – zasada, która przyświeca nam co tydzień przy tworzeniu kolejnych numerów „TP”, znalazła w ubiegłą sobotę swoje szczególne zastosowanie...
.

...W meczu piłkarskim przeciwko drużynie Klubów „Tygodnika Powszechnego” oraz czytelników przegraliśmy 3:10 (czwarta strzelona – a nieuznana – bramka dla drużyny „Tygodnika” będzie przedmiotem kontrowersji wśród komentatorów jeszcze przez wiele miesięcy). Do gry przeciwko ekipie „TP” zaangażowani zostali piłkarze z trzech klubów w Polsce: klubu „Tygodnika” w Poznaniu, w Warszawie oraz klubu krakowskiego, który mecz zorganizował. Spotkanie, któremu towarzyszyła oprawa godna Euro 2012 (perfekcyjna organizacja, tumult publiczności, błysk fleszy fotoreporterów), zakończyło się serią rzutów karnych, tym razem wygraną przez redakcję.

Dziękujemy za wspaniałą zabawę!

723

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]