Reklama

Ładowanie...

Diecezjanin

Diecezjanin

10.10.2004
Czyta się kilka minut
W wywiadzie z ks. biskupem Tadeuszem Pieronkiem “Kościół bez znieczulenia" (“TP" nr 38/04) przeczytałem, że były sekretarz Episkopatu, jako biskup tytularny Cufruty w Tunezji, jest “biskupem bez ziemi". Ale nie bez wiernych. Na przykład ja, choć nigdy nie byłem w Tunezji, od dawna jestem diecezjaninem Księdza Biskupa.
Z

Z wdzięcznością za słowa prawdy

MICHAŁ PŁOSKI (Kielce)

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]