Reklama

Czy Polska jest...?

Czy Polska jest...?

08.02.2004
Czyta się kilka minut
Tygodnik rozpoczął publikację artykułów poświęconych kondycji Polski i Polaków po 15 latach funkcjonowania demokracji. Autorami są osobistości, które towarzyszyły budowaniu wolnego państwa od jego początków w 1989 roku. Czy współczesna Polska jest dla obywateli rozczarowaniem, czy może tylko nie potrafimy dostrzec wspólnego dorobku? W Tygodnikowym cyklu pisali już: Andrzej Zoll, Leszek Balcerowicz, Marek Biernacki, Henryk Samsonowicz, Andrzej Paczkowski, Ewa Milewicz, Jan Nowak Jeziorański, Tadeusz Pieronek, Władysław Bartoszewski. Wkrótce na łamach Tygodnika napiszą: Tadeusz Mazowiecki o polskim życiu politycznym, Norman Davis o Polsce w oczach świata, i inni.
0

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]