Reklama

Czas na wiosnę w Kościele

Czas na wiosnę w Kościele

09.04.2013
Czyta się kilka minut
Berliński Klub „Tygodnika” zaprasza na spotkanie w środę 10 kwietnia o godz. 19.00 (Dominikanerkloster Sankt Paulus, Oldenburger Str. 46, Berlin).
O

O jakie przemiany apeluje nowy biskup Rzymu? Czy powiew świeżości, który przybył na Stolicę Piotrową wraz z argentyńskim kard. Jorgem Marią Bergogliem, potrzebny jest Kościołowi w Polsce? Jeśli tak, to jakie zadania stawia on przed naszymi duchownymi? Jak my, jako parafianie, możemy im w tym pomóc? Czy Kościół w Polsce potrafi przyjąć zmiany proponowane przez Franciszka? Odpowiedzi na postawione wyżej pytania postaramy się znaleźć, uwzględniając w dyskusji teksty o. Ludwika Wiśniewskiego, opublikowane w marcowych numerach „TP”.

Więcej na temat działalności Klubów „Tygodnika Powszechnego” znaleźć można na stronie www.KlubTygodnika.pl. Zapraszamy!

695

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]