Reklama

Cenny remis z Hiszpanią

Cenny remis z Hiszpanią

21.06.2021
Czyta się kilka minut
KIKO HUESCA / EFE / PAP
P

Po takim meczu wypada jednak powiedzieć „dziękuję”. I trochę też „przepraszam”: Polska zremisowała z Hiszpanią i – mimo wcześniejszej porażki ze Słowacją – wciąż jeszcze ma o co grać na tych coraz piękniejszych mistrzostwach Europy. A my – zamiast rozmawiać o charakterze narodowym, wstawaniu z kolan, husarii i tym podobnych – możemy w końcu rozmawiać o futbolu.

Pomeczowe analizy i komentarze Michała Okońskiego: Serwis EURO 2020 ©(P)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]