Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Bydgoszcz pozdrawiamy!

Bydgoszcz pozdrawiamy!

06.11.2012
Czyta się kilka minut
Dla takiej publiczności aż chce się przygotowywać kolejne edycje Festiwalu.
Fot. Grażyna Makara
W

W tym roku po raz drugi z rzędu odwiedziła nas młodzież z autorskiej klasy interdyscyplinarnej VI LO w Bydgoszczy (obecnie kl. II E). Uczniowie brali udział w dyskusjach, spotkaniach autorskich i lekcjach czytania. Elokwentni, rozmowni, krytyczni, a co najważniejsze, zainteresowani literaturą współczesną, chcieli rozmawiać zarówno o prozie Jacka Dehnela, jak i reportażach o ludobójstwie w Rwandzie. – Ubiegłoroczny wyjazd zaszczepił w nich bakcyla. Również w tym roku wyjazd był dla nich sprawą bezdyskusyjną – opowiada Anna Nakielska-Kowalska, opiekunka grupy.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]