Reklama

AWANGARDA I SOCREALIZM

AWANGARDA I SOCREALIZM

09.11.2014
Czyta się kilka minut
W 65 lat po powstaniu Teatru Nowego w Łodzi. 12 – 22 listopada 2014
Okładka dodatku "Awangarda i socrealizm". Na zdjęciu Sala Neoplastyczna zaprojektowana przez Władysława Strzemińskiego, otwarta w 1948 r. W 1950 r. sala została zamalowana. Fot. Muzeum Sztuki w Łodzi
D

Dodatek specjalny. Redakcja: Kalina Błażejowska

Organizator i współwydawca dodatku: Teatr Nowy. Projekt dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (konkurs „Wydarzenie artystyczne – teatr i taniec”) i Urzędu Miasta Łodzi.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]