Reklama

AWANGARDA I SOCREALIZM

AWANGARDA I SOCREALIZM

09.11.2014
Czyta się kilka minut
W 65 lat po powstaniu Teatru Nowego w Łodzi. 12 – 22 listopada 2014
Okładka dodatku "Awangarda i socrealizm". Na zdjęciu Sala Neoplastyczna zaprojektowana przez Władysława Strzemińskiego, otwarta w 1948 r. W 1950 r. sala została zamalowana. Fot. Muzeum Sztuki w Łodzi
D

Dodatek specjalny. Redakcja: Kalina Błażejowska

Organizator i współwydawca dodatku: Teatr Nowy. Projekt dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (konkurs „Wydarzenie artystyczne – teatr i taniec”) i Urzędu Miasta Łodzi.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]