Reklama

ANKIETA DLA CZYTELNIKÓW

ANKIETA DLA CZYTELNIKÓW

30.09.2013
Czyta się kilka minut
Szanowni Państwo, Prenumeratorzy, Czytelnicy, Sympatycy „Tygodnika Powszechnego”!
O

Od czasu ostatnich zmian w naszym piśmie, związanych przede wszystkim ze zmniejszeniem formatu do obecnego, minęło już sześć lat – w świecie mediów to cała epoka. Telewizja, internet, portale społecznościowe, dostępność tabletów i smartfonów w sposób niemal niezauważalny wpływają na nasz sposób czytania. Wszystko to, ale także nasza wewnętrzna potrzeba odświeżenia wyglądu i zawartości „Tygodnika” skłania nas do rozpoczęcia prac nad tym, aby Wasze pismo stało się bardziej przyjazne w lekturze. Tym, co z pewnością nie ulegnie zmianie, jest wizja pisma, przekraczającego plemienne podziały i obsesje. Opisującego świat trzeźwo i z pasją.
Zwracamy się do naszych wiernych Prenumeratorów, Czytelników i Sympatyków z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety. Jej wyniki pozwolą nam uwzględnić Państwa oczekiwania podczas prac nad zmianami w piśmie. Bez Państwa, którzy nas czytacie i...

3076

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]