Reklama

Abp Głódź przyłączył się do prac podczas żniw

Abp Głódź przyłączył się do prac podczas żniw

14.08.2017
Czyta się kilka minut
TWITTER.COM / EPISKOPATNEWS
P

Polski Episkopat informuje na Twitterze: „Trwają żniwa – abp Głódź przyłączył się do prac na polu. Metropolita gdański pozdrawia rolników, błogosławi, życzy udanych i obfitych plonów”. Biuro prasowe KEP zapewniło też, że Sławoj Leszek Głódź posiada uprawnienia do kierowania kombajnem.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]