Reklama

Ładowanie...

ZOBACZYĆ WARTO

14.10.2013
Czyta się kilka minut
19 – 25 października
H

House of Cards
Serial, reż. David Fincher, USA 2013, Ale kino!, odc. 1, 2 sobota 19 X, 22.00, 23.10, piątek 25 X, 22.05, 23.15
Ciekawy znak czasów: głośny serial (opisywany dwa tygodnie temu na tych łamach przez Cezarego Michalskiego) wyprodukowany z myślą o internecie i tam mający swoją premierę – trafia w końcu do telewizji. Opowieść o bezwzględnym politycznym graczu (Kevin Spacey) otrzymała niedawno nagrodę Emmy za najlepszą reżyserię w serialu dramatycznym.
Niedziela z... Agnieszką Grochowską
Blok programowy, Polska 2013, TVP Kultura, niedziela 20 X, od 17.25
Odtwórczyni roli Danuty Wałęsowej w filmie Andrzeja Wajdy zagości w studiu TVP Kultura. Zobaczymy także sztukę Savyon Liebrecht „Rzecz o banalności miłości” (2012) w reżyserii Feliksa Falka, gdzie Grochowska wcieliła się w młodą Hannah Arendt,...

2544

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]