Reklama

ZOBACZYĆ WARTO

ZOBACZYĆ WARTO

21.08.2012
Czyta się kilka minut
25 – 31 VIII
N

Niedziela z... Januszem Olejniczakiem

Blok programowy, TVP Kultura, niedziela 26 VIII, od 17.15

Podczas wieczoru poświęconego polskiemu pianiście przypomniany zostanie VIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina z 1970 r., na którym 17-letni Olejniczak zajął szóste miejsce, dwa koncerty fortepianowe Maurice’a Ravela w jego wykonaniu wraz z Sinfonią Varsovią oraz utwory Chopina grane podczas Muzycznego Festiwalu w Łańcucie w 1999 r.

Seun Kuti

Muzyczny, reż. Martin Messonier, Mezzo, niedziela 26 VIII, 22.35, środa 29 VIII, 11.40

„Afrobeat rules” to muzyczna opowieść o Seunie Kutim, najmłodszym synu słynnego Feli Kutiego, który dziś kontynuuje dzieło ojca. Jako lider grupy Egypt 80 nigeryjski muzyk popularyzuje nie tylko gorące rytmy afrobeatu, ale także jego społeczno-polityczne...

2622

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]