Reklama

ZOBACZYĆ WARTO

ZOBACZYĆ WARTO

09.07.2012
Czyta się kilka minut
14 - 21 lipca
K

Kino w wersji de luxe

Przegląd filmów, Kino Polska, sobota 14 VII, 17.30

Po „Akcji pod Arsenałem” Telewizja Kino Polska prezentuje kolejny tytuł zrekonstruowany cyfrowo. Tym razem „Nie ma róży bez ognia” Stanisława Barei z 1974 r. W ramach projektu KinoRP już w sierpniu zobaczymy zremasterowane kopie „Giuseppego w Warszawie”, „Jowity”, „Westerplatte”, „Szatana z siódmej klasy”, a także „Wielkiego Szu” (emisja we wrześniu), „Krzyżaków”, „Pociągu” (październik) oraz „Ewa chce spać” (listopad).

Blue Valentine

Dramat, reż. Derek Cianfrance, USA 2010, Cinemax, sobota 14 VII, 20.00

Dlaczego najlepsze amerykańskie filmy tak często nie trafiają na ekrany polskich kin? To pytanie można zadać przy okazji „Blue Valentine” – studium rozpadu młodego małżeństwa, które pospolitą rzeczywistość zaczyna konfrontować...

2550

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]