Reklama

Ładowanie...

ZOBACZYĆ WARTO

23.04.2012
Czyta się kilka minut
28 kwietnia - 4 maja 2012
N

Niedziela z... twórczością Grzegorza Ciechowskiego
Blok programowy, TVP Kultura, niedziela 29 V, od 17.15
W ramach przypomnienia twórczości lidera „Republiki” zobaczymy film dokumentalny „Siódma pieczęć Grzegorza Ciechowskiego”, a także akustyczny występ jego zespołu, projekt „Kombinat” i utwory powstałe pod szyldem Grzegorza z Ciechowa.

Carlos Kleiber
Koncerty/Dokument, reż. Georg Wübbolt, Niemcy 2010, mezzo, poniedziałek 30 V, 20.30, 21.15, 21.55

Muzyczne przeżycie, ale i niezwykły spektakl: Carlos Kleiber dyryguje Bayerisches Staatsorchester, grającą IV Symfonię Brahmsa, a następnie Royal Concertgebouw Orchestra, która wykona IV Symfonię Beethovena. Po koncertach – dokument „I am lost to the world”, przestawiający sylwetkę ekscentrycznego, zmarłego w 2004 r., dyrygenta.

Moc Biało-...

2003

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny + karnet filmowy
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum + prezent: Karnet na 10 filmów Krakowskiego Festiwalu Filmowego VOD

Dostęp roczny + karnet filmowy
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum + prezent: Karnet na 10 filmów Krakowskiego Festiwalu Filmowego VOD

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]