Reklama

Ładowanie...

Znak w sprawie Jacka Hugo-Badera

07.07.2014
Czyta się kilka minut
„TP” 26 / 2014
W

W związku z publikacjami zamieszczonymi w numerach 26. i 27. „Tygodnika Powszechnego” dotyczącymi zapożyczeń ujawnionych w wydanej przez Znak książce „Długi film o miłości. Powrót na Broad Peak” Jacka Hugo-Badera, przyłączamy się do przeprosin, które zamieścił on w swoim „Krótkim liście” do „Tygodnika”.
Nie mieliśmy żadnej możliwości stwierdzenia zaistniałych zbieżności pomiędzy tekstem Hugo-Badera a publikacjami reporterów „TP”, niemniej jest nam bardzo przykro, że do takiej sytuacji doszło.
Wydawnictwo nasze podziela wyrażoną przez Piotra Mucharskiego, naczelnego redaktora „Tygodnika”, troskę o poszanowanie własności intelektualnej i praw autorskich. Nigdy nie naruszaliśmy tych praw i tego samego wymagaliśmy i wymagamy od naszych autorów – opierając się na zaufaniu do nich, ale także zobowiązując ich do tego stosownymi paragrafami w umowach. Uważamy, że żaden autor –...

1411

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]