Zespół i kontakt

   Czyta się kilka minut

Za realizację projektu „rE-medium – rozwiązanie CMS dla małych i średnich wydawnictw prasowych” odpowiada zespół złożony z pracowników i współpracowników Fundacji Tygodnika Powszechnego oraz „Tygodnika Powszechnego”. Narzędzie zostało stworzone przez doświadczone osoby na co dzień pracujące w redakcji pisma, w odpowiedzi na ich potrzeby i problemy, z którymi borykają się wydawcy prasy.

Bartłomiej Swojak, Patryk Stanik, Michał Kuźmiński, Ewelina Burda, Edyta Płachta, Anna Hałas, Aleksander Kardyś, Agnieszka Iskra, Agnieszka Wenderska | fot. Grażyna Makara / Katarzyna Włoch // Fundacja Tygodnika Powszechnego

Za wszystkie kwestie informatyczne oraz ostateczny kształt narzędzia od strony technicznej odpowiada Bartłomiej Swojak, deweloper specjalizujący się w rozwiązaniach opartych na platformie Drupal, współpracujący z „Tygodnikiem Powszechnym” od ponad 8 lat, twórca użytkowanej przez „Tygodnik” w ubiegłych latach platformy powszechswiat.pl.

Za kwestie merytoryczne, formułowanie koncepcji, uzgadnianie i potwierdzanie adekwatności rozwiązań informatycznych do potrzeb redakcji odpowiadają:

Ewelina Burda – dziennikarka, zastępczyni redaktora naczelnego „Tygodnika Powszechnego”, szefowa serwisu TygodnikPowszechny

Michał Kuźmiński – dziennikarz, zastępca redaktora naczelnego „Tygodnika Powszechnego”.

Za kwestie merytoryczne, formułowanie koncepcji, uzgadnianie i potwierdzanie adekwatności rozwiązań informatycznych do potrzeb marketingu odpowiada Patryk Stanik – Head of Digital Expansion, który był odpowiedzialny za profile pisma na Twitterze i Facebooku, a także za działania e-marketingowe „Tygodnika” i subskrypcje cyfrowe.

Za sprawy formalno-prawne i wykonawcze, pełniąc rolę menadżerki projektu, odpowiada Agnieszka Iskra – Wiceprezeska Zarządu oraz Dyrektor Operacyjna Fundacji Tygodnika Powszechnego – wspierana przez Annę Hałas, Asystentkę Zarządu Fundacji.

Za koordynację całości projektu oraz działań instytucjonalnych, monitorowanie postępu prac i wykonania budżetu odpowiada Aleksander Kardyś – Prezes Fundacji Tygodnika Powszechnego. Specjalizuje się w pracy nad projektami kulturalnymi i edukacyjnymi współfinansowanymi ze środków publicznych, w fundraisingu oraz w zarządzaniu zespołami projektowymi.

Za sprawy księgowo-finansowe odpowiada Edyta Płachta – Członkini Zarządu oraz Dyrektorka Finansowa Tygodnika Powszechnego, Główna Księgowa Fundacji Tygodnika Powszechnego.

Za komunikację projektu i konsultacje z potencjalnymi beneficjentami projektu odpowiada Agnieszka Wenderska – Koordynatorka Komunikacji Promocyjnej Fundacji Tygodnika Powszechnego.

Za koordynację działań osób współpracujących z ramienia wydawcy „Tygodnika Powszechnego” odpowiada Jacek Ślusarczyk – wydawca „Tygodnika Powszechnego”, Prezes Zarządu spółki Tygodnik Powszechny.

Wydawców zainteresowanych rE-medium prosimy o kontakt na adres beneficjent@tygodnikpowszechny.pl

Dziękujemy, że nas czytasz!

Wykupienie dostępu pozwoli Ci czytać artykuły wysokiej jakości i wspierać niezależne dziennikarstwo w wymagających dla wydawców czasach. Rośnij z nami! Pełna oferta →

Dostęp 10/10

 • 10 dni dostępu - poznaj nas
 • Natychmiastowy dostęp
 • Ogromne archiwum
 • Zapamiętaj i czytaj później
 • Autorskie newslettery premium
 • Także w formatach PDF, EPUB i MOBI
10,00 zł

Dostęp kwartalny

Kwartalny dostęp do TygodnikPowszechny.pl
 • Natychmiastowy dostęp
 • 92 dni dostępu = aż 13 numerów Tygodnika
 • Ogromne archiwum
 • Zapamiętaj i czytaj później
 • Autorskie newslettery premium
 • Także w formatach PDF, EPUB i MOBI
89,90 zł
© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]