Reklama

Zaproszenie

Zaproszenie

15.11.2021
Czyta się kilka minut
Zapraszamy do udziału w Gali wręczenia Nagrody Znaku i Hestii im. ks. Józefa Tischneraczwartek | 25 listopada | godz. 18.00 | Scena NCK Kraków, al. Jana Pawła II 232
R

Rozmowę z tegorocznymi laureatami poprowadzą: DOMINIKA KOZŁOWSKA i KS. ADAM BONIECKI

Prowadzenie wieczoru: JOLANTA KOGUT

Wstęp za zaproszeniami – liczba miejsc ograniczona, informacja i rezerwacja: rezerwacja@nck.krakow.pl

więcej: www.nagrodatischnera.pl

transmisja live: fb.com/JozefTischner | fb.com/dni.tischnerowskie

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]